Skip links

Rehau Yerden Isıtma Sistemleri

Çağrı Merkezi

+90(212) 603 6580

Rehau Yerden Isıtma Sistemleri

Kendi evimizdeyken düşüncelerimizin ve konforumuzun hiçbir şekilde sınırlı kalmasını istemeyiz.
REHAU yerden ısıtma sistemi ile evinizin özelliklerine bir yenisini daha ekleyebilirsiniz.

Daha fazla konfor, daha fazla boş alan ve daha yüksek yaşam kalitesi
REHAU yerden ısıtma sistemi size birçok uygulama olanağı sunar. Sıcaklığı hissedersiniz ama nereden geldiğini görmezsiniz. Bu da kendi fikirlerinizi hayata geçirmek ve en rahat hissedeceğiniz ortamı oluşturmak için daha geniş bir özgürlük alanı sunar.

Eksiksiz esnekliğin tadını çıkartın

Evimizi bize özel bir yer haline getirmek için oldukça fazla zaman harcıyoruz. Boyalar, mobilyalar, dekorasyon – her şeyin tam da hayal ettiğimiz gibi olması gerekiyor. Neden bunlardan ödün vermek zorunda olalım ki?

REHAU yerden ısıtma sistemleri, evinizi döşerken yaratıcılığınızı özgür bırakmanıza olanak sağlar. Kıymetli alanlarınızı radyatörlere kaptırmak zorunda kalmazsınız. Fikirlerinizi hayata geçirecek daha fazla alana sahip olursunuz.

Daha sürdürülebilir bir sisteme sahip olun. Konfor ve esneklik özelliklerinin yanı sıra REHAU yerden ısıtma sistemi enerji tasarrufu da sağlar. Böylece hem çevreyi korumuş hem de tasarruf etmiş olursunuz. Sistemin uygulanması klasik radyatörlerden daha pahalı değildir. Aynı fiyata daha sürdürülebilir çözümlere sahip olabilecekken neden standart bir çözüme takılıp kalasınız ki? Sürdürülebilirlik konusunda REHAU yerden ısıtma sistemleri güven Sağlamaktadır: Bu sistemleri güneş enerjisi veya jeotermal enerji gibi birçok farklı rejeneratif enerji kaynağıyla buluşturabilirsiniz. Bu tip uygulamalar için KfW ve benzeri diğer kurumlar tarafından finansal teşvikler de sunulmakta.