Skip links

Hakkımızda

Hakkımızda
Nish İstanbul

2012 Yılından İtibaren

Enerji tasarruflu projeler üretiyoruz.

Hakkımızda

DWG mühendislik, mekanik proje tasarım, danışmanlık ve müşavirlik hizmetlerini önceleyen bir kuruluş olarak faaliyetine 2012 yılında başlamıştır. Kurucular; Makine Mühendisi Vahap SARIPINAR ve Makine Mühendisi Göktuğ ŞİMŞEK eşit ortaklığı şeklinde hayata geçmiş bir firmayız. Yurt içinde ve yurt dışında Prestijli projelerde görevler aldık. Birlikte çalıştığımız iş ortaklarımıza sağladığımız güven ve mühendislik hizmetlerimiz sayesinde DWG Mühendislik olarak Değerli referanslar elde ettik. Ülkemizin ve mekanik proje sektörünün değişen imkan ve şartları bizi de geliştirdi ve değiştirdi. Dolayısı ile gelişen ve değişen sektörün doğal ihtiyaçları doğrultusunda konumlanmak adına mekanik tesisat taahhüt işlerini de üstlenerek, sektörde yerimizi perçinlemiş olduk.

DWG Mühendislik olarak faaliyet gösterdiğimiz mekanik projeler ve taahhüt işlerinde üstlendiğimiz misyonumuz, mümkün şartların en verimli şekilde kullanmasını önceleyen bir anlayış ile maksimum konforu yakalamak; Isıtma & soğutma, havalandırma, yangından korunma, temiz suya ulaşım, atıkların uzaklaştırılması gibi hayati önemdeki yaşam şartlarını minimum enerji sarfiyatı ile çözüme ulaştırmaktır.

DWG mühendislik olarak hedeflerimiz; aktif olarak çalıştığımız mekanik tesisat projelendirme ve taahhüt sektöründe, değerimizi artırarak ve çözüm ortaklarımıza değer katarak en ileri noktalara ulaşmaktır. Çalışmayı hedeflediğimiz yurt içi veya yurt dışı önemli, prestijli ve stratejik projelerde yerimizi alarak en iyi şekilde mühendislik hizmeti sunmaktır. Ortaya çıkacak imkan ve faydaları iş ortaklarımız ile birlikte en adil şekilde paylaşıp, hep birlikte daha da büyümek istiyoruz. Elde edilen bu kazanımları ülkemiz adına en faydalı şekilde sarf edip yerli ve milli üretimi desteklemek hedefimiz. Bu doğrultuda her türlü görevleri üstlenecek güçlü kadromuz ile çözüm ortaklığı yapacağımız firmalara güven çerçevesinde tüm riskleri göze alarak birlikte çalışmayı telkin ve teklif ediyoruz.